Športová hala Malina

Vitajte na stránkach AD HOC Malacky, príspevkovej organizácie mesta - mestského podniku správy športových zariadení a majetku mesta

AD HOC Malacky poskytuje služby pre vrcholový, výkonnostný a rekreačný šport ako aj pre relax a aktívny odpočinok.

Vážime si všetkých návštevníkov a najväčšiu radosť máme, keď sa k nám radi vracajú. Vyskúšajte mestské športovo-rekreačné zariadenia a sami posúďte naše služby.

Kariéra

Aktuálne obsadzujeme tieto pozície v našom tíme:

INŠTRUKTOR PLÁVANIA
- miesto práce: krytá plaváreň Malina Malacky
- druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študentov, dohoda o vykonaní práce, živnosť
- termín nástupu:  25.9.2017
- náplň práce: zabezpečovanie výučby plaveckých kurzov pre školy v čase 8:00 – 12:00
- ponúkaná odmena: dohodou
- požiadavky na uchádzača: platný kurz inštruktora plávania, kurz prvej pomoci, dodržiavanie harmonogramu plaveckej výučby,  komunikatívnosť, fyzická zdatnosť, psychická odolnosť, dobré plavecké schopnosti

UPRATOVAČKA NA VÍKENDY A ZASTUPOVANIE
- miesto práce: športová hala Malina, Malacky
- druh pracovného pomeru: dohoda o brigádnickej práci študentov, dohoda o vykonaní práce, príp. živnosť
- termín nástupu: ihneď
- náplň práce, právomoci a zodpovednosti: upratovanie šatní, spŕch a sociálnych zariadení v krytej plavárni a na letnom kúpalisku, dodržiavanie pravidiel BOZP a interných predpisov organizácie
- ponúkaná odmena: 4,-€/hod. brutto
- zamestnanecké výhody, benefity: atraktívne pracovné prostredie a možnosť využívať služby v zariadeniach AD HOC Malacky zdarma
- požiadavky na zamestnanca: vzťah k čistote, zodpovedný prístup k práci a flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

V prípade záujmu o niektorú z pozícii doručte žiadosť aj so životopisom na riaditel@adhocmalacky.sk alebo osobne do kancelárie v ŠH Malina.
Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

MESTSKÝ PODNIK SPRÁVY ŠPORTOVÝCH ZARIADENÍ A MAJETKU MESTA - AD HOC MALACKY, príspevková organizácia mesta

Miesto - sídlo organizácie:
Sasinkova 2
901 01 Malacky

Riaditeľ:
Ing. Dušan Rusňák
0907 793 399
riaditel@adhocmalacky.sk

Tel. kontakty:
Kancelária ŠH Malina 0948 877 481
Rezervácie termínov / prevádzka 0911 392 666
Pokladňa ŠH Malina 0948 211 547
Pokladňa letné kúpalisko 0948 570 888

E-mailové kontakty:
Kancelária ŠH Malina -  office@adhocmalacky.sk
Rezervácie termínov - info@adhocmalacky.sk
Ekonomické oddelenie - ekonom@adhocmalacky.sk